21.05.2023

21.05.2023r. - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. W dzisiejszą Niedzielę, to jest 21 maja, przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W dzisiejszą Niedzielę, to jest 21 Marca, VII Niedzielę Wielkanocy, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przeżywamy Trzecią Niedzielę Miesiąca. Z tej racji ofiary zbierane na tacę stanowią tak zwaną Tacę Gospodarczą. Za złożone ofiary Ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

3. Dnia 29 maja, to jest w poniedziałek po Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, to jest w Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, przeżywać będziemy Dzień Odpusty Parafialnego. Msze Święte w ten dzień w naszej świątyni o godzinach: 9:00 i 18:00, przy czym Uroczysta Suma odpustowa odbędzie się o godzinie 18:00 którą odprawi i homilię wygłosi Ksiądz Doktor Paweł Otręba Proboszcz Parafii Ostrówek . Serdecznie Zapraszam.

4. Bardzo serdecznie dziękuję Mieszkańcom  Czernic  za Ofiary na rzecz utrzymania porządku w naszej świątyni w  wysokości 640 złotych. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.