Ogłoszenia

1. W dzisiejszą niedzielę, to jest I Niedzielę Wielkiego Postu, 18 lutego, przeżywamy Trzecią Niedzielę Miesiąca. Z tej racji ofiary zbierane na tacę stanowić będą tak zwaną Tacę Gospodarczą. Za złożone ofiary Ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

2. W tym tygodniu Wizyta Kolędowa Duszpasterska zaplanowana jest na poniedziałek, to jest 16 lutego od godziny 9:00, u następujących Państwa z Czernic: Kaźmierczaków, Kaźmierczaków, Maciejewskich, Kaźmierczaków, w piątek, to jest 23 lutego od godziny 9:00, u następujących Państwa z Czernic: Chadrysiów, Pani Cieślak, Podgórniaków i Bartczaków, Janiaków, Janiaków, Salamonów, Pani Kowalskiej.

3. W porozumieniu z Radą Ekonomiczną naszej Parafii w najbliższą Niedzielę tj. 25 Lutego, ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na leczenie naszego Parafianina Wiktora Wojtyczki. W imieniu Wiktora jak i jego rodziny za wszelkie złożone ofiary na ten cel już dzisiaj pragnę serdecznie podziękować.

4. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

Niedziela i Święta

Poniedziałek - Piątek